Stěžujete si? A jste normální?

Proč si lidi stěžujou?

Proč maj proboha lidi nutkání bejt škarohlídi. Proč jsou český lidi tak zakaboněný, ufňukaný, nepřející a stále nabručený a stěžující si. Slyším to kolem sebe i když nechci. Sousedi, kolegové, v autobuse, na chodníku, ve frontě u kasy, prostě všude se najdou bručouni.

Starý skuhraj, jak dřív bejvávalo líp, že bylo levnějc, že dobře už bylo. Hovno bylo líp. To si jen libujou v negativní náladě a srovnávaj nesrovantelný a držkujou už jen z nějaký iracionální setrvačnosti. Je spousta novejch dobrejch věcí, který přes tu clonu nasranosti neviděj. Už jen to, že se ráno probudili je přece dobrý.

Na druhou stranu je pravda že i mladý se nevyhejbaj pyskování. Ti zase kňučej, že to je pěkně blbý. Že je kdovíco čeká, samá nuda a pruda. Tvl já jsem tak vděčnej, když potkám nějakýho nenasranýho člověka, se kterým se dá normálně mluvit, aniž bych si hnedka z první rány vyslechnul, jakýma útrapama a nepravostma prochází. Navíc je blbý, že tihle bručouni si povětšinou stěžujou na věci, který nechtěj, nebo nemůžou změnit. Od podělaný politiky, až po kritiku slintajícího Dicapria ve filmu Revenant.

Člověk je pak rád i za toho cizince, kterej na pozdrav automaticky a trochu neupřímně odpoví, že se má fáájn a má náájs dej.

Vy přinasraní, proberte se. Jste živí a vždycky může bejt hůř. Tak zvesela!

1 komentář u „Stěžujete si? A jste normální?

  1. Ivan Pospíšil

    Někdy si zoufám, co se vlastně po mně chce. Sliby že mi pomůžou při registraci a pak to skončí opět debaklem
    Už to unavuje. Zdravím (koho ?? )

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *